- Ключ звездогаечен къс с тресчотка 14мм - ZIMBER(ZL-7203-14мм)
Описание на продукта
Подробности
Ключ къс с тресчотка 14мм - ZIMBER
Допълнителна информация
Допълнителна информация
| Каталожен № | ZL-7203-14 |
|---|---|
| Производител | ZIMBER-TOOLS |
Ревюта
Споделете Вашето мнение
Само регистрирани потребители могат да оставят мнението си. Моля, влезте или се регистрирайте
Ключови думи
Ключови думи
Други потребители са маркирали този продукт със следните ключови думи:
- Инструменти ZIMBER, BGS, FORCE, JONNESWAY, RICO, GEDORE, SMANN, NEILSEN (831)
- ZIMBER TOOLS (439)
- Специализирани инструменти за ремонт на автомобили (763)
- Авто Инструменти (773)
- Звездогаечни ключове (17)
- Ръчни Инструменти (735)
- instrumenti zimber (395)
- Инструменти online (4056)
- Професионални авто инструменти (591)
- Тресчотка (67)
- Авто Инструменти Zimber Online (829)
- Специализирани инструменти (797)
- инструменти зембер (3977)
- Инструменти (772)
- Ключ звездогаечен с тресчотка (12)
- Авто Инструменти за Автосервиз (810)
- Специализирани инструменти за автомобилите. (727)
- Ключ звездогаечен (17)
- Специализирани инструменти за автомонтьори (741)
- Ключ с тресчотка (30)
- Инструменти за ремонт на автомобили (3995)
- ключове с тресчотка (30)
- Професионални инструменти (573)
- Ключ звездогаечен къс с тресчотка (28)
Свързани продукти
Ключ звездогаечен 6 мм, (DIN 3113) - ZIMBER
Ключ звездогаечен 10 мм - FORCE
Ключ звездогаечен 11 мм - FORCE
Ключ звездогаечен 12 мм-FORCE
Ключ звездогаечен 13 мм-FORCE
Ключ звездогаечен 14 мм - FORCE
Ключ звездогаечен 15 мм - FORCE
Ключ звездогаечен 17 мм - FORCE
Ключ звездогаечен 18 мм - FORCE
Ключ звездогаечен 19 мм-FORCE
Ключ звездогаечен 20 мм-FORCE
Ключ звездогаечен 21 мм - 75521- FORCE
Ключ звездогаечен 22 мм -75522 - FORCE
Ключ звездогаечен 23 мм-FORCE
Ключ звездогаечен 24 мм-FORCE
Ключ звездогаечен 25 мм-FORCE
Ключ звездогаечен 26 мм-FORCE
Ключ звездогаечен 27 мм-FORCE
Ключ звездогаечен 28 мм - FORCE
Ключ звездогаечен 29 мм - FORCE, 75529 ZIMBER - TOOLS.
Ключ звездогаечен 30 мм - FORCE, 75530 ZIMBER - TOOLS.
Ключ звездогаечен 32 мм - FORCE, 75532 ZIMBER - TOOLS.
Ключ звездогаечен 33 мм - FORCE, 75533 ZIMBER - TOOLS.
Ключ звездогаечен 34 мм-FORCE, 75534 ZIMBER - TOOLS.
Ключ звездогаечен 35 мм - FORCE, 75535 ZIMBER - TOOLS.
Ключ звездогаечен 36 мм - FORCE, 75536 ZIMBER - TOOLS.
Ключ звездогаечен 38 мм - FORCE, 75538 ZIMBER - TOOLS.
Ключ звездогаечен 41 мм - FORCE, 75541 ZIMBER - TOOLS.
Ключ звездогаечен 42 мм - FORCE, 75542 ZIMBER - TOOLS.
Ключ звездогаечен 46 мм - FORCE
Ключ звездогаечен 48 мм - FORCE
Ключ звездогаечен 50 мм-FORCE
Ключ звездогаечен 55 мм - FORCE,75555 ZIMBER - TOOLS.
Ключ звездогаечен 58 мм - FORCE,75558 ZIMBER - TOOLS.
Ключ звездогаечен 6 мм - FORCE,75506 ZIMBER - TOOLS.
Ключ звездогаечен 60 мм,75560 - FORCE
Ключ звездогаечен 65 мм, 75565 - FORCE
Ключ звездогаечен 7 мм-FORCE, 75507 ZIMBER - TOOLS.
Ключ звездогаечен 70 мм, 75570 - FORCE
Ключ звездогаечен 8 мм-FORCE
Ключ звездогаечен 9 мм-FORCE