- Вложка за главина на камион Mercedes-Benz 95mm ZR-36ANS95 - ZIMBER-TOOLS.
Описание на продукта
Подробности
Application range: Mercedes Benz axle trailers
Inner (mm): 94.
Outer(mm): 118.
H (mm): 157
Hexagon (mm): 36
Допълнителна информация
Допълнителна информация
| Каталожен № | ZR-36ANS95 |
|---|---|
| Производител | ZIMBER-TOOLS |
Ревюта
Споделете Вашето мнение
Само регистрирани потребители могат да оставят мнението си. Моля, влезте или се регистрирайте
Ключови думи
Ключови думи
Други потребители са маркирали този продукт със следните ключови думи:
- Инструменти online (4056)
- инструменти зембер (3977)
- Инструменти за ремонт на автомобили (3995)
- Инструменти за тежкотоварни камиони (104)
Свързани продукти
Вложка за задна главина на камион 111 мм 12т - BGS(ZB-5410)
Вложка за задна главина на камион 109 mm - BGS (ZB-5412)
Вложка за задна главина на камион 80 мм - BGS(ZB-5413)