- Вложка за главина на камион IVECO 110 -mm, ZR-36ANS110 - ZIMBER-TOOLS
Описание на продукта
Подробности
ВЛОЖКА ЗА ГЛАВИНА НА КАМИОН IVECO 110 MM, ZR-36ANS110 - ZIMBER-TOOLS.ПРИЛОЖЕНИЕ: IVECO EUROTECH-CURSOR. 12-ТОЧКОВА, УДАРНА ВЛОЖКА ПРОЕКТИРАНА ЗА МОНТАЖ/ДЕМОНТАЖ НА ГАЙКАТА НА ОСТА НА IVECO EUROTECH-CURSORТЕГЛО: 3.1 КГ.
Допълнителна информация
Допълнителна информация
| Каталожен № | ZR-36ANS110 |
|---|---|
| Производител | ZIMBER-TOOLS |
Ревюта
Споделете Вашето мнение
Само регистрирани потребители могат да оставят мнението си. Моля, влезте или се регистрирайте
Ключови думи
Ключови думи
Други потребители са маркирали този продукт със следните ключови думи:
- Инструменти online (4056)
- инструменти зембер (3977)
- Инструменти за ремонт на автомобили (3995)
- Инструменти за тежкотоварни камиони (104)
Свързани продукти
Вложка за задна главина на камион 111 мм 12т - BGS(ZB-5410)
Вложка за задна главина на камион 109 mm - BGS (ZB-5412)
Вложка за задна главина на камион 80 мм - BGS(ZB-5413)
Вложка 115-mm за главина на камион Volvo -3/4"- 8-стенен, ZR-36VWSCS - ZIMBER TOOLS
Вложка за главини на камиони от 6-9 тона - BGS(ZB-5414)
Вложка за главини на камиони от 6.5-9.0 тона - BGS(ZB-5415)
Вложка за задна главина на камион 34 мм - BGS(ZB-5419)
Вложка за предна главина на камион 28 мм BGS(ZB-5418)