- Вложка за главина на камион MAN, DAF, MERCEDES BENZ , 56-mm, ZR-36CNSBM56 - ZIMBER-TOOLS.
Описание на продукта
Подробности
MAN, DAF and MERCEDES BENZ Clamp Nut Socket, 56mm, ZR-36CNSBM56 - ZIMBER-TOOLS.
Application range:
DAF, MAN trucks (with clamping nut no.81.92901-0066)
BENZ trucks (axles VL3/8,13,VO3/10,VL4/7,9,10 ,VD4/14,VO4/11,13,18,
VL4/15,16,19 and VD4/20 in type 363,385,387,389,391,393,395,617,620,
621,622,623,625 and 649 (ex: BENZ ACTROS with drum brake tightening nut no.652 330 00 88).
BENZ buses (axles VO3/10,4/11,4/13 and 4/19 in type 0303,0305G and 0307)
KASSBOHRER/SETRA (front axle 6.5 +7.5 in types S210 and 215,SG 219-221
and non-driven rear axle types S216 HDS and S228 DT)
Size: 56mm(I.D) x 53mm(H) x 3/4”Dr.
Допълнителна информация
Допълнителна информация
| Каталожен № | ZR-36CNSBM56 |
|---|---|
| Производител | ZIMBER-TOOLS |
Ревюта
Споделете Вашето мнение
Само регистрирани потребители могат да оставят мнението си. Моля, влезте или се регистрирайте
Ключови думи
Ключови думи
Други потребители са маркирали този продукт със следните ключови думи:
- Инструменти online (4056)
- инструменти зембер (3977)
- Инструменти за ремонт на автомобили (3995)
- Инструменти за тежкотоварни камиони (104)
Свързани продукти
Вложка за задна главина на камион 111 мм 12т - BGS(ZB-5410)
Вложка за задна главина на камион 109 mm - BGS (ZB-5412)
Вложка за задна главина на камион 80 мм - BGS(ZB-5413)
Вложка 115-mm за главина на камион Volvo -3/4"- 8-стенен, ZR-36VWSCS - ZIMBER TOOLS
Вложка за задна главина на камион 34 мм - BGS(ZB-5419)
Вложка за предна главина на камион 28 мм BGS(ZB-5418)