- К-т за почистване леглата на дизелови дюзи 19ч - ZR-36DIISCS19 - ZIMBER TOOLS.
Описание на продукта
Подробности
Reamer Angeled: 17mm
Reamer Flat: 17 x 17mm
Reamer Flat: 15 x 19mm
Reamer Flat: 17 x 19mm
Reamer Angled: 17 x 21mm
Reamer: 18 x 21mm
Reamer: 20 x 21mm
Reamer Long: 15.5
Reamer Angled: 15.5 x 15.5mm
Reamer Flat: 15.5 x 15.5mm
Reamer Flat: 17 x 17.5mm
Reamer Flat: 17 x 19.5mm
Reamer Flat: 17 x 20mm
Reamer Injector: 19mm
T-Handle
Hex Key.
Save
Save
Допълнителна информация
Допълнителна информация
| Каталожен № | ZR-36DIISCS19 |
|---|---|
| Производител | ZIMBER-TOOLS |
Ревюта
Споделете Вашето мнение
Само регистрирани потребители могат да оставят мнението си. Моля, влезте или се регистрирайте
Ключови думи
Ключови думи
Други потребители са маркирали този продукт със следните ключови думи:
- Инструменти online (4056)
- Специализирани инструменти за дюзи (58)
- Bgs technic Germany (1724)
- Качествени инструменти (3262)
- К-т за почистване и тестване на дюзи на дизелови двигатели (7)
- инструменти зембер (3977)
Свързани продукти
Комплект фрезери за легла на дюзи- 62605 -BGS technic.
Инструмент за почистване леглата на дюзи 15 mm. Mercedes-Benz CDI - 62606 - BGS technic.