- Ключ рязан за спирачни тръбички 12x13 мм,ZL-1761-12X13 - ZIMBER - TOOLS.
Описание на продукта
Подробности
Ключ рязан за спирачни тръбички 12x13 мм - BGS
Допълнителна информация
Допълнителна информация
| Каталожен № | ZL-1761-12X13 |
|---|---|
| Производител | ZIMBER-TOOLS |
Ревюта
Споделете Вашето мнение
Само регистрирани потребители могат да оставят мнението си. Моля, влезте или се регистрирайте
Ключови думи
Ключови думи
Други потребители са маркирали този продукт със следните ключови думи:
- Инструменти online (4056)
- инструменти зембер (3977)
- Инструменти за ремонт на автомобили (3995)
Свързани продукти
Ключ рязан за спирачни тръбички 10х11mm - 7511011- FORCE
Ключ рязан за спирачни тръбички 10х12mm.7511012 - FORCE
Ключ рязан за спирачни тръбички 11х13mm -7511113 - FORCE
Ключ рязан за спирачни тръбички 12х14mm -7511214 - FORCE
Ключ рязан за спирачни тръбички 13х14-FORCE
Ключ рязан за спирачни тръбички 14х17- FORCE
Ключ рязан за спирачни тръбички 8х10-FORCE
Ключ рязан за спирачни тръбички 9х11-FORCE
Ключ рязан за спирачни тръбички 10Х11 мм - BGS,ZB-1750 - ZIMBER - TOOLS.
Ключ рязан за спирачни тръбички | 15 x 17 mm-1752 - BGS technic.
Ключ рязан за спирачни тръбички 8x10 мм - BGS, ZB-1761-8X10 ZIMBER - TOOLS.
Ключ рязан за спирачни тръбички 16 x 18 mm.(1761-16x18) - BGS technic.
Ключ рязан за спирачни тръбички 17 x 19 mm (1761-17x19) - BGS technic.
Може да се интересувате и от следните продукт(и)