Чашка за маслен филтър Ø 135 mm X 18-стенен за MAN, TGA - ZR-36OFWCT13518- ZIMBER TOOLS.
Бъдете първи - добавете мнение
Чашка за маслен филтър  Ø 135 mm 18-стенен за MAN, TGA  - ZR-36OFWCT13518- ZIMBER TOOLS..
Description
special size for utility vehicles
for MAN
Technical data
Surface finish Lacquered
Paint Black
Gross weight 440 g
Output profile External 18-point
Diameter 135 mm.
Availability: На склад
Каталожен №: ZR-36OFWCT13518
ПОРЪЧКА БЕЗ РЕГИСТРАЦИЯ
Въведете име и телефон и ние ще свържем с Вас в рамките на работния ден.
ZIMBER-TOOLS
Описание на продукта
Подробности
Чашка за маслен филтър 18-стенен Ø 135 mm за MAN, TGA  - ZR-36OFWCT13518- ZIMBER TOOLS.
Description
for MAN
Technical data
Surface finish Lacquered
Paint Black
Gross weight 440 g
Diameter 135 mm
Допълнителна информация
Допълнителна информация
Каталожен № ZR-36OFWCT13518
Производител ZIMBER-TOOLS
Ревюта
Споделете Вашето мнение
Само регистрирани потребители могат да оставят мнението си. Моля, влезте или се регистрирайте
Ключови думи
Ключови думи
Други потребители са маркирали този продукт със следните ключови думи:
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Клещи за маслен филтър 85- 115.mm (12") - ZR-19OFP12 - ZIMBER TOOLS
Ключ (скоба) за маслен филтър 60 mm-73-mm.2-3/8"~2-7/8" - ZL-6076 - ZIMBER TOOLS.
Ключ (скоба) за маслен филтър 2-3/8"~2-7/8" (85мм-95мм) - ZL-6078 - ZIMBER TOOLS