- Втулки за възстановяване на резби M12 X 1.5 X 16.5mm, 10бр. - ZT-04J1175 - SMANN TOOLS
Описание на продукта
Подробности
Допълнителна информация
Допълнителна информация
| Каталожен № | ZT-04J1175 |
|---|---|
| Производител | SMANN TOOLS |
Ревюта
Споделете Вашето мнение
Само регистрирани потребители могат да оставят мнението си. Моля, влезте или се регистрирайте
Ключови думи
Ключови думи
Други потребители са маркирали този продукт със следните ключови думи:
- Инструменти online (4056)
- Bgs technic Germany (1724)
- Качествени инструменти (3262)
- инструменти зембер (3977)
- Инструменти SMANN TOOLS (311)
Свързани продукти
Комплект за възстановяване на резби M8x1.25 - 1954 - BGS technic
Втулки за възстановяване на резби | M5 x 0.8 | 25-бр- 1959-1 - BGS technic.
Втулки за възстановяване на резби M12 x 1.75 mm | 10 части -1959-5 - BGS technic.
Втулки за възстановяване на резби M5 x 0,8 x 6,7mm, 1бр,- ZIMBER
Втулки за възстановяване на резби M12 x 1,5 x 16,3mm, 1бр. - ZIMBER-TOOLS
Втулки за възстановяване на резби M10 x 1,25 x 13,5mm, 1бр. - ZIMBER-TOOLS
Втулки за възстановяване на резби M6 x 1 x 8mm, 1бр. - ZIMBER-TOOLS
Втулки за възстановяване на резби M8 x 1,25 x 10,8mm - ZIMBER-TOOLS